Inne edupc  

Jeden smartwatch, a wiele wcieleń dzięki akcesoriom

Smartwatch to w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna alternatywa dla tradycyjnych zegarków. Dzieje się tak za sprawą większej liczby funkcji jakie posiada takie urządzenie. Jednym z popularniejszych urządzeń tego typu jest Xiaomi Mi Band 6. Dokupując różnego rodzaju akcesoria do smartwatcha Xiaomi Mi Band 6, możemy uzyskać zegarek pasujący na każdą okazję.

Bezpieczeństwo ekranu to podstawa

Noszony na co dzień smartwatch, narażony jest na wiele niespodziewanych wypadków. Warto zadbać o bezpieczeństwo ekranu, aby dłużej cieszyć się z użytkowania swojego smartwatcha. Dla osób, u których ryzyko uszkodzenia jest mniejsze wystarczyć powinna folia do smartwatcha Xiaomi Mi Band 6. Hydrożelowa folia wykonana z odpornego tworzywa TPU, posiada właściwości samoregeneracji lekkich zarysowań do 24 godzin od ich powstania. Użytkownicy smartwatcha potrzebujący większej ochrony powinni postawić na szkło hartowane. Niewielka grubość i twardość osiągając pułap 7H dobrze zabezpieczy ekran w każdych warunkach. Akcesoria do smartwatcha Xiaomi Mi Band 6 odpowiedzialne za ochronę ekranu uzupełnia etui z osłoną.

Różnorakie paski kluczem do uniwersalności

Wchodząc w posiadanie smartwatcha Xiaomi Mi Band 6 warto zaopatrzyć się w kilka różnego rodzaju pasków, dzięki którym będziemy mogli nosić ten elektroniczny zegarek w każdej sytuacji.

Podstawowym wyborem sprawdzającym się w codziennym użytkowaniu może być nylonowy pasek. Charakteryzuje się on starannym wykonaniem oraz gustownym designem. Jest kilka kolorów pasków z dlatego każdy znajdzie coś dla siebie wybierając z pośród takich barw jak:

  • niebieski,

  • czarny,

  • zielony,

  • fioletowy,

  • różowy,

  • granatowy,

  • szary.

Chcą zabrać zegarek na bardziej oficjalne spotkanie warto posiadać bransoletę do smartwatcha Xiaomi Mi Band 6. Wykonana z jakościowej stali nierdzewnej, elegancka bransoleta z możliwością regulacji występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, złotej oraz niebieskiej. W takim przypadku opcją godną rozpatrzenia jest także elegancki, skórzany pasek Retro 2 wykonany z naturalnej skóry.

Osoby często uprawiające sport na pewno także znajdą akcesoria do smartwatcha Xiaomi Mi Band 6 spełniając ich wymagania. Niewątpliwie gumowy pasek Tech-Protect IconBand oraz wykonany z miękkiego materiału TPU pasek Bi-Color Silicone Case idealnie sprawdzą się w trakcie podejmowanych przez właścicieli aktywności fizycznych. Paski także dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można urozmaicać sobie codzienne noszenie zegarka zmieniając kolor paska.