Proxy edupc  

Gdzie kupić proxy?

Więc szukałeś, gdzie kupić serwer proxy, co?

Może to być trudne, jeśli nie jesteś pewien, co robisz. Jest tak wiele różnych firm, które obiecują, co zrobią, a potem nie dotrzymują swoich warunków. Nie sądzę, abyś chciał ufać swojej tożsamości lub informacjom osobistym kogokolwiek, kto nie ma reputacji. Serwery proxy mogą być świetnymi narzędziami dla osób, które potrzebują anonimowości i sposobu na ukrycie się przed opinią publiczną. Nie chcesz, żeby ludzie węszyli za twoimi plecami, prawda?

Istnieją również sieci społecznościowe, które pozwalają użytkownikom kupować anonimowe serwery proxy i ukrywać się pod hasłem aktywności społecznej. Niektóre z nich to Facebook, MySpace i Twitter. Zachwalają, że można „poznać nowych przyjaciół” i łączyć się z innymi ludźmi za pośrednictwem tych sieci społecznościowych. Czy to prawda? Niezupełnie … ale może być fajnie, kiedy jesteś na tym.

Niektóre z tego typu usług i witryn internetowych mogą umożliwiać konfigurowanie w pełni anonimowych serwerów proxy, na których można udawać kogoś innego w Internecie. To świetna usługa, ale w rzeczywistości nie masz połączenia z nikim w sieci. Tego typu usługi mogą zapewniać bezpłatną witrynę proxy z pewnymi ograniczeniami. Nie będziesz mógł publikować na stronach innych osób, rozmawiać z nimi ani wysyłać do nich e-maili. Nie będziesz nawet w stanie wyświetlić ich prawdziwych stron, co oznacza, że ​​nie możesz zobaczyć żadnego z opublikowanych przez nich zdjęć.

Dobrą wiadomością jest to, że dostępne są prywatne serwery proxy, w których można kupić anonimowe serwery proxy. Są znacznie bardziej niezawodne niż sieci społecznościowe, ponieważ możesz kontrolować, kto patrzy na Twój profil. Możesz ustawić numer portu, oprogramowanie i przeglądarkę z panelu sterowania. Możesz także zmienić swój adres IP, kiedy tylko chcesz. Chociaż sieci społecznościowe mogą mieć ograniczone ustawienia dotyczące rodzaju wyświetlanych informacji, prywatne serwery proxy nie mają ich wcale, dlatego trudniej jest im dowiedzieć się, kim jesteś.

Kolejną wielką zaletą prywatnych serwerów proxy jest to, że są one znacznie tańsze niż te oferowane przez sieci społecznościowe. Większość sieci społecznościowych pobiera co najmniej 40 USD miesięcznie za nieograniczony dostęp. Korzystając z prywatnego serwera proxy, płacisz tylko za tyle, ile potrzebujesz. Dlatego są idealne dla tych, którzy potrzebują tylko kilku osób do jednoczesnego połączenia z Internetem. Ponadto nie będziesz musiał nikomu udostępniać żadnych informacji o sobie. Obejmuje to Twoje prawdziwe imię i nazwisko, adres domowy, numer telefonu, adres e-mail i tak dalej.

Jeśli interesują Cię prywatne serwery proxy, ale nie wiesz,

gdzie je kupić, możesz po prostu przejść do witryn, które je oferują. Szybkie wyszukiwanie w Google da wiele wyników dla witryn sprzedających usługi proxy. Niektóre z tych firm oferują również bezpłatne wersje próbne swoich produktów. Skorzystanie z tych ofert byłoby w Twoim najlepszym interesie.

Prywatne anonimowe serwery proxy nie są już tylko dla hakerów. Dzięki dedykowanemu serwerowi proxy możesz również chronić się przed szpiegami. Zatrudnienie profesjonalnego hakera, który spróbuje włamać się do komputera, nie jest najlepszym pomysłem. Dzięki dedykowanemu serwerowi proxy możesz anonimowo przeglądać Internet, omijając wszystkie potencjalne zagrożenia bez konieczności wydawania pieniędzy.

Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z sieci społecznościowych, agregatora wiadomości, czy też surfować po sieci anonimowo, istnieje odpowiedni serwer proxy online. Po prostu upewnij się, że nie jest to podróbka, zanim kupisz ją w sklepie internetowym lub na stronie internetowej. Przed wybraniem serwera proxy zawsze możesz poprosić znajomych o radę lub poszukać recenzji w Internecie.